Chcete mít silné pružné tělo se štíhlými prodlouženými svaly, žít s ním v harmonii a naučit se správně dýchat? Koordinace, posílení, správné držení těla i protáhnutí všech svalových skupin – to vše je cvičení Pilates. Žádné stereotypní opakování jednoho cviku do úmoru, ale postupné vypracovávání jednotlivých svalových skupin pro maximální harmonii a tělesnou rovnováhu.

  • Určeno pro zvýšení ohebnosti, řízení tělesného uvědomění a správného dýchání
  • Vytvořeno Joseph H. Pilatesem; populární mezi tanečníky; stal se nejpopulárnější cvičební metodou 90. let
  • Výsledkem je silné ohebné tělo s prodlouženými svaly
  • Program je složený ze série přibližně 500 navržených činností vykonávaných na podložce
  • Využívá speciální cvičební pomůcky jako je třeba ručník (Ron Fletcher Towel) nebo kruh (Magic Circle), které rozšiřují variabilitu cvičení a prohlubují jeho účinky

Proč Pilates Lolitas Legacy

Jako žák Lolity San Miguel, přímé žákyně J. H. Pilatese, Vám mám možnost představit program, který vychází přímo ze systému vytvořeným přímo J. H. Pilatesem. Lolita San Miguel je jedna ze dvou žákyň Pilatese, které od něj získali certifikát vyučovat jeho metodu dále a pokračovat tak v jeho započaté práci. Její Master mentors program zahrnuje celkové vzdělání na všech strojích pilates, včetně cvičení na podložce, a je to nejvyšší možné vzdělání ve světě pilates, které lze v současnosti získat.

 

certifikát Second generation pilates
certifikát Second generation pilates